Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Samsung Galaxy A9 2018 İlk 4 Kameralı Telefon

Samsung Galaxy A9 2018 İlk 4 Kameralı Telefon

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Herkesin bildiği üzere son bir kaç yılda Samsung telefon piyasasına çok büyük vurgunla giriş yapmıştı ve şimdi yeni telefon modeli olan Galaxy A9’unda yeni özellikleri ortaya çıktı zaten bir kaç gündür telefon hakkında sızıntılarda vardı. Telefonun en büyük özelliği arka kamerasında 4 adet kamera bulunması, piyasaya yeni bir özellikle giren Samsung düzenlediği etkinlikte de telefon modelini resmi olarak tanıtmış bulundu.

Bu modelli Samsung kesinlikle piyasanın en çok konuşulan firması olucak, Telefonun sadece 4 kameralı olması değil tüm özellikleri üst seviye olarak biliniyor telefonun önden görünümü Galaxy S9+ u andırıyor ama işin değişik yüzüne yani arkasına baktığımızda bizi hiç görmediğimiz farklı bir telefon modeli olarak karşılıyor. Telefon da 6.3 inç FULL HD+ ekran özelliği var.

Telefonun daha fazla özelliklerine doğru indiğimizde Galaxy A9 2018 İşlemci hızı 2.2 GHz ve Snapdragon 660 işlemcisinden gücünü alıyor. Telefonun depolama kapasiteleri ise 6GB,8GB olarak bizi 2 seçenek olarka karşılıyor. Anca bu özellikler değişiklik gösterebilir. Maksimum desteklene bilecek telefon kapesitesi ise 512GB’a kadar.

 

Son olarak sizlere telefonun tüm kamera özelliklerini sunalım , telefonun ne kadar kaliteli olduğunu bu özellikler sayesinde bir kez daha görmüş olalım.

  • 1. İlk Ana Kamera:  24MP-f/1.7
  • Telefoto Kamera: 10MP-f/2.4 2x optik zoom
  • Geniş Bakış Kamerası: 8MP 120 derece geniş açılı özelliği
  • Derin Kamera: 5MP-f/2.2 arka planı ayarlacak kamera bu kamera olacak.
Samsung Galaxy A9 2018 İlk 4 Kameralı Telefon YAPILAN YORUMLAR